NovákFeeder Duplex Pellet 10mm Broskyňa-jahoda

Neohodnotené
Značka: NOVAK FEEDER
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: NF027/4881
4,90 €
NovákFeeder Duplex Pellet 10mm Broskyňa-jahoda
Neohodnotené
Značka: NOVAK FEEDER
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skladové zásoby
Skladové zásoby
V ponuke viac ako 3600 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Novák Feeder Duplex Pellet Wafters Broskyňa-jahod10mm 30g - Najdôležitejšou vlastnosťou Wafters peliet je to, že majú rovnakú vztlakovú silu ako voda a preto sa správajú vo vode úplne bez váhy.

 

Najideálnejšie sa používajú s malými a tenkými háčikmi, aby celá zostava bola vyvážená a ryba to ľahko nasala. Či je ryba ostražitá alebo nie, túto nástrahu môžete používať celoročne! Keďže ide o vyváženú nástrahu, ryba ju bez problémov nasaje priamo z vášho method košíka. Jednoducho neexistuje lepšia návnada na lov veľkých kaprov alebo iných rýb ako wafter nástrahy.

 

Intenzívne arómy tejto nástrahy okamžite upútajú pozornosť rýb, čo peletka zo seba postupne dlhodobo vydáva. Použité arómy prešli tiež starostlivým výberom farieb, ktoré sú kriľavo žiarivé. Podobne ako arómy aj farby zohrávajú dôležitú úlohu pri love na method feeder.

 

Nové DUPLEX nástrahy teraz prinášajú kombinácie tých najúčinnejích aróm, ktoré zaujmú aj svojimy fluo-farbami, ktoré upútajú pozornosť rýb vo vašom lovnom mieste blízko krmiva. Ich textúra je ideálna na napychovanie na method ihly alebo ostne. Nemusíte sa obávať od toho že počas nahodenia odpadne. 

 

Príchuť: Broskyňa-jahoda

 

Priemer: 10 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: