Attraktor KORDA GOO - BUBBLE GUM SUPREME

Neohodnotené
Značka: Korda GOO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: KGO039
16,49 €
Attraktor KORDA GOO - BUBBLE GUM SUPREME
Neohodnotené
Značka: Korda GOO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Goo Bubble Gum Supreme 115ml - Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, ktorý vychádza z nástrahy, ktorá bola potretá s Korda Goo, musíte vidieť, aby ste uverili a práve pre neho je Korda Goo tak revolučný. Táto tajomná kvapalina obsahuje starostlivo vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, ktoré podporujú u kaprov vysokú žravosť a dokážu ich dostať k nástrahe, či už sú kdekoľvek v stĺpci.

 

BUBBLE GUM - Sladká, povznášajúca, ovocná a neuveriteľne šťavnatá aróma ... to je Bubble Gum Supreme Goo! Má ovocnú vôňu, ktorá zavonia do úst a je klamne silná. Rovnako ako niektoré ďalšie super populárne goo (izotonické a ananásové) od spoločnosti Kiana, má priesvitný žltý odtieň, ktorý dodáva jemné zafarbenie, ktoré dramaticky nemení vzhľad návnady, do ktorej sa pridáva.

 

Bubble Gum Supreme Goo sa môže používať samostatne, ale funguje tiež ako dokonalé sladidlo. Spojte túto jedinečnú príchuť s príchuťou jahôd alebo citrusov a vytvorte si vlastné kombinácie. Pre inšpiráciu si, keď ste vyrastali, spomeňte na svoje obľúbené príchute Bubble Gum.

 

Goo bolo vyvinuté v Južnej Afrike chlapíkom menom Loutjie Louwies. Tam bolo taky testované po mnoho rokov s veľkými úspechmi. Páni dokonca porazili Angličanov na ich vlastnom dvore pri rybárčenie na Linear Fisheries, práve vďaka Goo.

 

Pre veľký úspech bolo Goo predstavené aj v Anglicku pod hlavičkou Kiana Carp. Korda tento produkt iba distribuuje, nevyrába ho. Goo je k dispozícii v šiestich variantoch a dvoch rôznych prevedeniach. Fľaštičky s označením Power Smoke sú viac koncentrované ako príchutí tak farbou a slúži hlavne na zvýraznenie kŕmenie, kedy už po pár nahodeniach raketou alebo PVA vznikne masívne mrak šíriaci potravinový signál.

 

Naopak fľaštičky s označenie Bait Smoke sú trochu slabšie vizuálne ale stále rovnako efektívne. Ich vôňa je úplne prirodzená a dávkovanie nemožno nijako prehnať. Pritom vám fľaštička vydrží veľmi dlho. Stačí popustiť uzdu fantázii a predstaviť si všetky možné situácie, kedy sa dá Goo použiť. Okrem zvýraznenie nástrah s nimi môžete nechať nasiaknuť pelety, rozmiešať je vo vode, ktorú použijete na rozmiešanie krmivá, môžete s nimi potrieť vaše PVA pančuchy atď atď …

 

Príchuť: Bubble Gum

 

Balenie: 115ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: