Attraktor KORDA GOO - JUNGLE JUICE SUPREME

Neohodnotené
Značka: Korda GOO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: KGO043
18,49 €
Attraktor KORDA GOO - JUNGLE JUICE SUPREME
Neohodnotené
Značka: Korda GOO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Goo Moonshine Supreme 115ml - Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, ktorý vychádza z nástrahy, ktorá bola potretá s Korda Goo, musíte vidieť, aby ste uverili a práve pre neho je Korda Goo tak revolučný. Táto tajomná kvapalina obsahuje starostlivo vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, ktoré podporujú u kaprov vysokú žravosť a dokážu ich dostať k nástrahe, či už sú kdekoľvek v stĺpci.

 

GOO JUNGLE JUICE - Jungle Juice Goo Supreme je atropická zmes sladkých a kyslých citrusových príchutí. Rýchla vôňa vám dá silnú, pikantnú, sviežu arómu pripomínajúcu šťavu z tropického ovocia. Vďaka jedinečnej citrusovej zmesi, jemnému zafarbeniu a množstvu éterických olejov je z Jungle Juice Goo okamžitá budúca klasika. Ali Hamidi vždy volal čaro citrusových chutí a počas posledného výletu Monster Carp do francúzskeho The Graviers použil pre fotoaparáty Jungle Juice ryby s hmotnosťou do 30kg.

 

Jungle Juice Goo Supreme má veľmi ľahký a jemný odtieň a nezmení dramaticky farbu vašej nástrahy, pokiaľ nie sú biele rovnako ako ostatní gookáni. Keďže je variantom „Supreme“, má vnútornú konzistenciu, ktorá mu umožňuje vsiaknuť do jadra vašich nástrah alebo dokonale zakryť vaše sypké krmivo. Akonáhle sú vo vode, pomaly z nich bude unikať silná zmes džúsu džúsu Goo’ssweet, kyslých, citrusových prísad a atraktantov.

 

Kiana vysvetlila, že počas testovania mal Jungle Juice „extrémny faktor wow“, keď chcel chytať ryby.

 

Goo bolo vyvinuté v Južnej Afrike chlapíkom menom Loutjie Louwies. Tam bolo taky testované po mnoho rokov s veľkými úspechmi. Páni dokonca porazili Angličanov na ich vlastnom dvore pri rybárčenie na Linear Fisheries, práve vďaka Goo.

 

Pre veľký úspech bolo Goo predstavené aj v Anglicku pod hlavičkou Kiana Carp. Korda tento produkt iba distribuuje, nevyrába ho. Goo je k dispozícii v šiestich variantoch a dvoch rôznych prevedeniach. Fľaštičky s označením Power Smoke sú viac koncentrované ako príchutí tak farbou a slúži hlavne na zvýraznenie kŕmenie, kedy už po pár nahodeniach raketou alebo PVA vznikne masívne mrak šíriaci potravinový signál.

 

Naopak fľaštičky s označenie Bait Smoke sú trochu slabšie vizuálne ale stále rovnako efektívne. Ich vôňa je úplne prirodzená a dávkovanie nemožno nijako prehnať. Pritom vám fľaštička vydrží veľmi dlho. Stačí popustiť uzdu fantázii a predstaviť si všetky možné situácie, kedy sa dá Goo použiť. Okrem zvýraznenie nástrah s nimi môžete nechať nasiaknuť pelety, rozmiešať je vo vode, ktorú použijete na rozmiešanie krmivá, môžete s nimi potrieť vaše PVA pančuchy atď atď …

 

Príchuť: JUNGLE JUICE Supreme

 

Balenie: 115ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: