Attraktor KORDA GOO - MOONSHINE SUPREME

Neohodnotené
Značka: Korda GOO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: KGO044
18,49 €
Attraktor KORDA GOO - MOONSHINE SUPREME
Neohodnotené
Značka: Korda GOO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Goo Moonshine Supreme 115ml - Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, ktorý vychádza z nástrahy, ktorá bola potretá s Korda Goo, musíte vidieť, aby ste uverili a práve pre neho je Korda Goo tak revolučný. Táto tajomná kvapalina obsahuje starostlivo vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, ktoré podporujú u kaprov vysokú žravosť a dokážu ich dostať k nástrahe, či už sú kdekoľvek v stĺpci.

 

GOO MOONSHINE - Aspart z 10. vydania Fázy Kiana Goo sme „destilovali“ veľmi špeciálnu dávku Goo. Moonshine Supreme má agraínovú príchuť v štýle whisky a svojim vzhľadom a vôňou pripomína kom,bináciu vôní s whiskey Tennessee. Klasická oldschoolová príchuť whisky má osvedčené skúsenosti s chytaním kaprov. Moonshine Supreme Goo neobsahuje žiadny alkohol, ale odpustilo by sa vám, keby ste si mysleli, že starostlivo spracovaná vôňa a vôňa by bola doma v panáčiku!

 

Po prekročení svetlého mena používa spoločnosť Moonshine prírodné zmesi ingrediencií na docielenie tejto jedinečnej vône a profilu chuti a vytvorí rýchle sústa. Svetlá farba a silná príchuť ... rýchla vôňa vám skutočne udrie do zátylku a vezme dych rovnako ako skutočný výstrel whisky. Moonshine Goo Supreme je vynikajúci na zalevanie vašich chytačiek.

 

Goo bolo vyvinuté v Južnej Afrike chlapíkom menom Loutjie Louwies. Tam bolo taky testované po mnoho rokov s veľkými úspechmi. Páni dokonca porazili Angličanov na ich vlastnom dvore pri rybárčenie na Linear Fisheries, práve vďaka Goo.

 

Pre veľký úspech bolo Goo predstavené aj v Anglicku pod hlavičkou Kiana Carp. Korda tento produkt iba distribuuje, nevyrába ho. Goo je k dispozícii v šiestich variantoch a dvoch rôznych prevedeniach. Fľaštičky s označením Power Smoke sú viac koncentrované ako príchutí tak farbou a slúži hlavne na zvýraznenie kŕmenie, kedy už po pár nahodeniach raketou alebo PVA vznikne masívne mrak šíriaci potravinový signál.

 

Naopak fľaštičky s označenie Bait Smoke sú trochu slabšie vizuálne ale stále rovnako efektívne. Ich vôňa je úplne prirodzená a dávkovanie nemožno nijako prehnať. Pritom vám fľaštička vydrží veľmi dlho. Stačí popustiť uzdu fantázii a predstaviť si všetky možné situácie, kedy sa dá Goo použiť. Okrem zvýraznenie nástrah s nimi môžete nechať nasiaknuť pelety, rozmiešať je vo vode, ktorú použijete na rozmiešanie krmivá, môžete s nimi potrieť vaše PVA pančuchy atď atď …

 

Príchuť: MOONSHINE

 

Balenie: 115ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: