By Döme Team Feeder Long Cast LCS 5500

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 2506-650
85 €
By Döme Team Feeder Long Cast LCS 5500
Neohodnotené
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Navijaky značky By Döme TEAM FEEDER majú nového člena a jeho označenie je Long Cast LCS. Naviják s označením Long Cast je už v predaji niekoľko rokov a osvedčil sa pri love feeder prútom na veľké vzdialenosti. Práve tento model navijaka sme doplnili o baitrunner.

V posledných mesiacoch sme dostávali od rybárov práve také otázky že prečo nemá naviják Long Cast aj baitrunner a mi sme týmto rybárom vyhoveli a vyrobili sme pre nich veľký navijak s baitrunnerom. Tento navijak je určený na dlhší feeder prút a na ďaleké nahadzovanie. Vyznačuje sa veľkou 67 milimetrovou kovovou cievkou z ktorej sa vlasec odvíja ľahko, rýchlo a skoro bez trenia a tým zabezpečuje ďaleké hody.

Vo vnútri navijaka nájdeme už klasický šnekový prevod, ktorý je mimoriadne odolný a zaručuje navijaku hladký chod a precízne navíjanie vlasca na cievku. Vo vnútri navijaka sa nachádzajú ešte 2 novinky alebo vylepšenia.

Prvou novinkou je brzda rotoru. Táto novinka má za úlohu aby zabránila pri nahadzovaní koncovej montáže aby sa kľuka navijaka pohla. Druhú novinku nájdeme pod cievkou a je ňou plastový rám ktorý slúži práve na to aby sa vlasec nezamotal pod cievku navijaka. Samozrejme cievky sú kompatibilné na obe navijaky aj na Long Cast aj na nový Long Cast LCS. 

Váhu navijaka sa nám podarilo zredukovať napríklad aj pomocou toho že sme na cievkach vytvorili diery. Vytvorili sme stredne citlivú prednú brzdu a v praxi to znamená že brzda je celkom uvoľnená alebo zatiahnutá vtedy ak ju otočíme asi tri krát.  Baitrunner brzda sa nachádza klasicky na zadnej strane navijaka a tiež sa tam nachádza páčka s ktorou si môžete nastaviť silu baitrunner brzdy. Na kovovej cievke sa nachádzajú 2 kovové klipy na zaklipovanie vlasca..

  • Veľkosť: 4500, 5500, 6500
  • Kapacita: 0,20mm - 250m (4500); 0,20mm - 300m (5500); 0,30mm - 350m (6500)
  • Počet ložísk: 6
  • Prevod: 4,6:1
  • Váha: 4500 - 590g, 5500 - 595g, 6500 - 605g
  • Telo navijaka: carbon
  • Brzda: predná + zadný baitrunner
  • Cievka: hliník

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: