Haldorádó LEGEND PELLET Pop Up 12, 16 mm - Kiwi - výpredaj

Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: HD23958
9,95 €
Haldorádó LEGEND PELLET Pop Up 12, 16 mm - Kiwi - výpredaj
Značka: HALDORADO
Haldorádó LEGEND PELLET Pop Up 12, 16 mm - Kiwi - výpredaj
Akcia Dopredaj
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

LEGEND PELLET Pop Up

Plávajúce = Pop Up nástrahy, na ktoré ste čakali. Zo všetkých LEGEND PELIET disponujú práve tieto najväčšou vztlakovou silou. Dajú sa použiť perfektne aj samostatne, prezentované na nadnášanom náväzci, ale najviac sa odporúčajú na balansovanie, nadnášanie iných nástrah. V tomto prípade môžu byť základnou nástrahou tigrie orechy, menšie, alebo rozpolené boilies, väčšie nástrahové pelety, alebo zrnká kukurice. Čo sa týka rozmerov, prichádzajú vo veľkostiach 12 a 16 mm. Dlhoročné skúsenosti nám ukázali, že práve toto sú ideálne rozmery, aby nástrahy vyhovovali vyššie popísaným požiadavkám.

Pop Up nástrahy vládnu spomedzi všetkých LEGEND PELIET absolútne najmasívnejšou konzistenciou, tento variant vo vode nenamäkne, povrch nezíska rôsolovitý, huspeninovitý charakter. Pop Up nástrahy sa nerozpúšťajú, vydržia vo vode aj niekoľko dní. Vyplývajúc z tejto vlastnosti je to dokonalá nástraha na veľké ryby. S veľmi vysokou efektivitou sa s ňou pracuje na vyčkávacích, selektívnych rybačkách, kde nezáleží na kvantite, ale na selektovaní veľkosti. Výslovne ju odporúčame na selektívny lov veľkých kaprov a amurov!

Chytľavosť nástrahy ďalej stupňuje mimoriadne pôsobivý vizuálny stimul, vďaka krikľavému fluo sfarbeniu vo vode doslova svietia, na čo sú zvedavé kapry a amury neskutočne vnímavé. 
CHYTĽAVÝ TIP Použi túto nástrahu v kombinácii s niektorým zo Sinking (ponárajúca sa, rozpustná) variantov! Môžu to byť absolútne odlišné farby a príchute. V kombinácii získaš perfektne vybalansovanú, mimoriadne atraktívnu, veľkú nástrahu, ktorú nechajú ryby bez povšimnutia iba vo veľmi zriedkavých prípadoch.

  • Balenie: 50 g
  • Rozmer: 12 a 16 mm v jednom balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: