Haldorádó TORNADO Method MIX - N-Butyric & Ananász-N-Butyric-Ananas

Neohodnotené
Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: HD19814
4,50 €
Haldorádó TORNADO Method MIX - N-Butyric & Ananász-N-Butyric-Ananas
Neohodnotené
Značka: HALDORADO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

TORNADO Method MIX
Už druhý rok po sebe patrí medzi naše najúspešnejšie a najpredávanejšie produktové rodiny TORNÁDÓ! Je v tom viacero druhov návnad, rôzne príchute a od roku 2022 bude k dispozícii kompletná rodina krmných zmesov!

TORNADO Method MIX je nová rodina návnad vyrobených unikátnou výrobnou technológiou, optimalizovanou špeciálne pre lov kaprov. Obstojí aj v extrémnych situáciách a konkurenčných podmienkach! Chuť nástrah sa zhoduje s bežnými výrobkami TORNADO. Súčasťou balenia sú jemne zrnité, no každá je úplne iná! Menia sa nielen vône a farby. Každé krmivo obsahuje úplne iné ingrediencie a ingrediencie pre ten najlepší efekt!
Každé vrecúško obsahuje malé vrecko s farebnými, chutnými drobnými zrnkami peliet. Tú môže rybár pridať do základneho krmiva aj počas lovu podla situácie. 

Navrhované použitie:
- Nalejte 3 deci vody (presne odmerajte!) na krmivo a premiešajte.
"Nechajte to niekoľko minút odpočívať, potom pretlačte cez jemne sito."
- Teraz v prípade potreby zmiešajte farebné pelety!
- Ak lovíte v hlbšej vode (hlbšej ako 2 metre) alebo musíte na zábery dlho čakať (až 15 minút), pridajte trochu viac vody, do 0,5 dl, aby bolo krmivo lepkavejšie.
Ucítite, aké hodvábne a akú dobrú konzistenciu má krmivo celý deň. Ľahko použiteľné, dobre priľnavé, no rýchlo rozpustné a velmi dobre kaliace krmivo, rovnako ako profesionálny method mix!
Tornado Method MIX je k dispozícii v ôsmich variantoch: Sladké jahody, Roquefort Syr, N-maslový & Ananás, Medovník, Mango, Cesnak & Mandle, Punč & Mäta, Squid & Broskyňa.

TORNADO Method MIX - N-Butyric & Ananás
Citrónová žltá, kyselina maslová skutočné letné jedlo. Jeho zvláštnosťou je, že každá z jeho zložiek bola extrahovaná a spracovaná oddelene, oddelene mletá a zmiešaná až v poslednej fáze miešania. Mnohé z jeho zložiek zahŕňajú TTX, kukuričné ​​klíčky, rohovníkovú múku, kukuričný lepok, liehoviny, kvasnice, rastlinné bielkoviny, olejnaté semená, tigrí orech, sušienky, chrumky a dokonca aj niektoré halibutové pelety. Posilňovače chuti do jedla a aminokyseliny samozrejme nemohli byť vynechané z takejto komplexnej návnady!
Farba: citrónovo žltá + farebné pelety
Aróma: kyselina maslová + ananás
Chuť: kyslá, rybacia

Balenie 500g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: