Haldorádó TORNADO Method MIX - Puncs & Menta - výpredaj

Neohodnotené
Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (1 g)
Kód: HD19845
4,50 €
Haldorádó TORNADO Method MIX - Puncs & Menta - výpredaj
Neohodnotené
Značka: HALDORADO
Haldorádó TORNADO Method MIX - Puncs & Menta - výpredaj
Akcia Dopredaj
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

TORNADO Method MIX - Sladké jahody
Už druhý rok po sebe patrí medzi naše najúspešnejšie a najpredávanejšie produktové rodiny TORNÁDÓ! Je v tom viacero druhov návnad, rôzne príchute a od roku 2022 bude k dispozícii kompletná rodina krmných zmesov!

TORNADO Method MIX je nová rodina návnad vyrobených unikátnou výrobnou technológiou, optimalizovanou špeciálne pre lov kaprov. Obstojí aj v extrémnych situáciách a konkurenčných podmienkach! Chuť nástrah sa zhoduje s bežnými výrobkami TORNADO. Súčasťou balenia sú jemne zrnité, no každá je úplne iná! Menia sa nielen vône a farby. Každé krmivo obsahuje úplne iné ingrediencie a ingrediencie pre ten najlepší efekt!
Každé vrecúško obsahuje malé vrecko s farebnými, chutnými drobnými zrnkami peliet. Tú môže rybár pridať do základneho krmiva aj počas lovu podla situácie. 

Navrhované použitie:
- Nalejte 3 deci vody (presne odmerajte!) na krmivo a premiešajte.
"Nechajte to niekoľko minút odpočívať, potom pretlačte cez jemne sito."
- Teraz v prípade potreby zmiešajte farebné pelety!
- Ak lovíte v hlbšej vode (hlbšej ako 2 metre) alebo musíte na zábery dlho čakať (až 15 minút), pridajte trochu viac vody, do 0,5 dl, aby bolo krmivo lepkavejšie.
Ucítite, aké hodvábne a akú dobrú konzistenciu má krmivo celý deň. Ľahko použiteľné, dobre priľnavé, no rýchlo rozpustné a velmi dobre kaliace krmivo, rovnako ako profesionálny method mix!
Tornado Method MIX je k dispozícii v ôsmich variantoch: Sladké jahody, Roquefort Syr, N-maslový & Ananás, Medovník, Mango, Cesnak & Mandle, Punč & Mäta, Squid & Broskyňa.

TORNADO Method MIX - Punč a mäta:
Ide o krmivo s veľmi silnou intenzitou arómy, preto je jeho vnadiaci účinok najrýchlejší. Vôňa punču je vďaka alkoholovému základu veľmi štipľavá, no po pridaní do mäty je chuťová harmónia krmiva hodvábna. Príjemná vôňa by však nemala nikoho oklamať, keďže táto zmes je bohatá aj na rybiu múčku s vysokým obsahom bielkovín, prášok z krvnej plazmy a mleté ​​pelety AquaGarant. 
Farba: zelená + farebné pelety
Vôňa: punč a mäta
Chuť: punčová, jemne pikantná, sladká, rybacia

balenie 500g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: