Podberáková Hlava By Döme TF EVO XL 55X65 (4265-600)

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 4265-600
18,90 €
Podberáková Hlava By Döme TF EVO XL 55X65 (4265-600)
Neohodnotené
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Pole podberákových hláv sa rozrastá o dva nové typy, v resp. po dve nové veľkosti. Všetky tieto hlavy naozaj verne odzrkadľujú mimoriadne vysokú kvalitu produktov TEAM FEEDER.

Veľkosť očiek na sieti je 5 milimetrov, materiál siete dostal gumený poťah, vďaka čomu je voči rybám maximálne šetrný. Zaručene nenatrhne rybám plutvy, nepoškodí ani jedinú šupinku a  veľmi šetrne sa správa aj k sliznici. Je to veľmi dobrý pocit, keď vieme, že rybám určite neublížime.

Táto hlava k podberáku nám k tomuto cieľu celkom určite dopomôže. Sieť nenasakuje vodu, vďaka čomu sa po ukončení rybačky za pár okamihov sama vysuší, už nikdy viac nebudeš musieť venovať extra čas sušeniu. Vďaka gumenému poťahu sieť ani tak veľmi nesmrdí, ako látkové siete.

Materiálom rámu je ľahký, avšak veľmi masívny hliník, ktorý proces podoberania náramne uľahčí. Spodný okraj rámu a horný obvod siete lemuje veľmi estetický, ochranný materiál, ktorý, okrem toho, že pridáva body na vzhľade, zabraňuje, aby sa háčik zasekol do okraja. Skvelá voľba vždy keď lovíš na väčšie kapry, alebo amury, ako pre každodenné, rekreačné rybačky, tak aj rybárske preteky.

Parametre - veľkosť XL

  • Veľkosť rámu: 65x55 cm
  • Hĺbka siete: 45 cm
  • Hmotnosť: 310 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: