Haldorádó 4S Method Pellet Groundbait - Jeseň

Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: HD23521
4,99 €
Haldorádó 4S Method Pellet Groundbait - Jeseň
Značka: HALDORADO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Na realizácii projektu vyvíjania novej rodiny produktov Haldorádó 4S sa zúčastnili momentálne najúspešnejší method feeder rybári sveta. Dvaja členovia Gábor Döme a Sipos Gábor z tímu I. Majstrovstiev sveta Free Style Method Feeder a členovia zo slovenského a rumunského týmu, ktorý skončili na treťom a na štvrtom mieste.

Tieto produkty teda spájajú skúsenosti troch národov a troch tímov:  maďarského, rumunského a slovenského. V histórii značky Haldorádó nikdy predtým nebol projekt takého veľkého rozsahu. Chceli by sme hneď na úvod podotknúť, že používaním tychto produktov z Vás nebude ihneď majster sveta. Je však isté, že ak ich používate správne, účinok a výsledok je zaručený,  či už ide o súťažnú situáciu alebo o bežnú rybačku.

Základom nových produktov boli už existujúce 4S Method Pellet Mix produkty. Rybárov zo Slovenska a Rumunska presvedčila skutočnosť, že tieto zmesi fungujú výborne aj v súťažných podmienkach. Okrem peletových zmesí sme potrebovali aj jemne zrnité krmivá a profesionálne návnady a arómy, vďaka ktorým je systém úplný. Testovali sme  naraz v troch krajinách viac ako 20 rôznych zmesí. Tu však hovoríme o profesionálnych rybároch, ktorí odviedli skvelú prácu a po približne deviatich mesiacoch sa narodili nové produkty 4S.

Moderná technika method feeder je nepredstaviteľná bez aróm. Bolo teda zrejmé,  že ani z tejto palety nemôžu chýbať nové veci, veď rybári ich milujú. Povedzme si úprimne, nezbožňujú ich len rybári, ale aj ryby.

Haldorado 4S Method Pellet Groundbait sú krmivá, ktoré dokonale dopĺňajú peletové zmesi navrhnuté pre rôzne ročné obdobia. Ponúkame krmivá v jarnej, letnej, jesennej a zimnej verzii. Zloženie krmív je prísne tajné, ale toľko prezradím, že tieto zmesi s vysokým energetickým obsahom majú extra vábivý účinok a sú optimalizované k daným ročným obdobiam.

Ich zamiešanie je veľmi jednoduché:

  1. K jednému sáčku krmiva pridáte cca 2 dl vody
  2. Celé zamiešate
  3. Po zamiešaní necháte stáť asi 10–15 minút
  4. Po uplynutý 10 minút, krmivo môžete preosiať
  5. Celú hmotu preložíte a pretlačíte cez husté sito
  6. Krmivo môžete používať samotné v krmítku, môžeme ho zmiešať s peletami alebo ako hornú vrstvu v method krmítku.

Balenie: 400g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: