Haldorádó 4S Method Pellet Wafter 6, 8 mm - Papaya + Mango

Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: HD23637
5,50 €
Haldorádó 4S Method Pellet Wafter 6, 8 mm - Papaya + Mango
Značka: HALDORADO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Na realizácii projektu vyvíjania novej rodiny produktov Haldorádó 4S sa zúčastnili momentálne najúspešnejší method feeder rybári sveta. Dvaja členovia Gábor Döme a Sipos Gábor z tímu I. Majstrovstiev sveta Free Style Method Feeder a členovia zo slovenského a rumunského týmu, ktorý skončili na treťom a na štvrtom mieste.

Tieto produkty teda spájajú skúsenosti troch národov a troch tímov:  maďarského, rumunského a slovenského. V histórii značky Haldorádó nikdy predtým nebol projekt takého veľkého rozsahu. Chceli by sme hneď na úvod podotknúť, že používaním tychto produktov z Vás nebude ihneď majster sveta. Je však isté, že ak ich používate správne, účinok a výsledok je zaručený,  či už ide o súťažnú situáciu alebo o bežnú rybačku.

Základom nových produktov boli už existujúce 4S Method Pellet Mix produkty. Rybárov zo Slovenska a Rumunska presvedčila skutočnosť, že tieto zmesi fungujú výborne aj v súťažných podmienkach. Okrem peletových zmesí sme potrebovali aj jemne zrnité krmivá a profesionálne návnady a arómy, vďaka ktorým je systém úplný. Testovali sme  naraz v troch krajinách viac ako 20 rôznych zmesí. Tu však hovoríme o profesionálnych rybároch, ktorí odviedli skvelú prácu a po približne deviatich mesiacoch sa narodili nové produkty 4S.

Moderná technika method feeder je nepredstaviteľná bez aróm. Bolo teda zrejmé,  že ani z tejto palety nemôžu chýbať nové veci, veď rybári ich milujú. Povedzme si úprimne, nezbožňujú ich len rybári, ale aj ryby.

Haldorádó 4S Method Pellet Wafter 6, 8mm

Výber vhodnej návnady bol najväčšou dilemou. Mali sme príliš veľa dobrých alternatív. Tieto sme sa snažili zredukovať na štyri také, ktoré fungujú výborne za všetkých okolností v každej krajine a aj v súťažných podmienkach.

Takto sme získali tieto štyri príchute:

  • Jahoda + Kalmar (červená a biela)
  • Čili + Cesnak (biela a ružová)
  • N-Butyric + Vanilka (biela a oranžová)
  • Papája + Mango (oranžová a ružová)

K týmto kurentným príchutiam sme vybrali farebné kombinácie, ktoré sú podľa nás najúčinnejšie.

V každom kelímku nájdete štyri rôzne návnady:

  • dve rôzne guľky s priemermi 7 a 9 mm
  • dve rôzne pelety s priemermi 6 a 8 mm

Takto môžeme kedykoľvek prispôsobiť tvar návnady daným podmienkam. Asi ani nemusíme hovoriť, že všetky návnady majú miernu vztlakovú silu. Tie návnady sú wafter, čo znamená, že keď ich hodíte do vody, budú sa nadnášať, až nakoniec vyplávajú na hladinu. Keď však návnady napichnete na nástrahový osteň, hoci aj tú najväčšiu, a položíte ich do vody spolu s háčikom, tak padnú až na dno. Spolu s ostňom potom vyčnievajú z kôpky krmiva alebo peliet, a tak ich môžu ryby ľahko nasať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: