Haldorádó N-Butyric Pop Up Big Carp 13, 17 mm - Vajsav Natural

Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: HD21718
6,90 €
Haldorádó N-Butyric Pop Up Big Carp 13, 17 mm - Vajsav Natural
Značka: HALDORADO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

N-Butyric alebo kyselina maslová je veľmi chytľavá „aróma“, pokiaľ ide o letný lov kaprov a amurov, takže nie je náhoda, že paleta Haldorado je už späť v mnohých našich produktoch. Videli sme čas mať túto chytľavú arómu v našom sortimente v podobe kompletnej rodiny návnad.

Nástrahy s príchuťou N-Butyric sú účinné samy o sebe, ale aby sme zvýšili ich chytľavosť, spárovali sme ich s osvedčenými známymi príchuťami a dokonca bláznivý tento produktový rad z hľadiska farebného zloženia, keďže ochutené verzie dostali dvojitá farba špeciálne pre zohriatu, zakalenú vodu, optimalizovaná.
Sú dostupné vo forme guliek, v dvoch veľkostiach Method a Big Carp. Metódové návnady pre rybárov majú zmes ôk 9 a 11 mm, zatiaľ čo návnady na kapry majú zmes ôk 13 a 17 mm.
Aby boli nástrahy pri väčších háčikoch v ideálnej polohe, dostali vysoký vztlak, takže každá je Pop Up, teda plávajúca verzia.

V sortimente sú 4-4 rôzne príchute. Sú to Buttered Natural, ktorý je bielej farby, Kyselina maslová + Syr v bielej a oranžovej farbe, Kyselina Maslová + Med v bielej a žltej farbe, Kyselina Maslová + Slivka v bielych a fialových odtieňoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty