Haldorado TORNADO Wafter 12 mm - Sipi 2

Značka: HALDORADO
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: HD23446
5,10 €
Haldorado TORNADO Wafter 12 mm - Sipi 2
Značka: HALDORADO
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

TORNADO Wafter 12 mm - Sipi 1 a Sipi 2

V Novom roku zaznelo od našich milých zákazníkov veľa požiadaviek, podľa ktorých by chceli nástrahy Sipi 1 a 2 s príchuťou vyskúšať aj vo väčších veľkostiach. Neváhali sme a od roku 2023 bude celý rad TORNADO teraz doplnený o verzie 2022 Top príchutí návnad! Sipi 1 má citrónovo-mätovú príchuť a žlto-bielu štiepanú farbu, zatiaľ čo Sipi 2 má pomarančovo-škoricovú príchuť a oranžovo-bielu návnadu.

Pre method feederový lov optimalizovaný variant mimoriadne úspešnej nástrahy Tornado Wafter, ktorý zo seba chrlí farby a arómy rovnakým spôsobom ako jeho slávny predchodca.

Nové nástrahy Tornado Method. Na rozdiel od predchodcu, táto nástraha nedisponuje jedinečným Tornado tvarom, ale klasickým valcovitým, typickým pre method feederové nástrahy, ktorý je pre tento typ lovu jednoznačne lepší.

V tégliku nájdeš 12 milimetrové wafter (umiernene plávajúce) pelety v už dobre známych a osvedčených Tornado príchutiach

Dostupné vo všetkých Tornado príchutiach: Sladká Jahoda, Rokfortský Syr, N-Butyric & Ananás. Medovník, Mango, Cesnak & Madle, Punč & Mäta

Spôsob prezentácie na nástrahovom ostni umožňuje využiť výhody arómu chrliacich, „dymiacich“ nástrah, aj pri jemnejších rybačkách.

Vyplytvajúc z jej vztlakových vlastností, postačí na ponorenie tejto nástrahy aj menší 7 milimetrový, alebo Fine nástrahový osteň, vďaka čomu bude nástraha čakať na prichádzajúce ryby v optimálnej polohe.

Neuveriteľne chytľavá method feederová nástraha, ktorá dopomohla kolegovi Gáborovi Siposovi už k nejednému prekrásnemu kaprovi

  • Balenie: 30 g
  • Rozmer 12 mm v jednom balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: