Prút By Döme Team Feeder Master 395RXH 100-300g

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 1870-395
114 €
Prút By Döme Team Feeder Master 395RXH 100-300g
Prút By Döme Team Feeder Master 395RXH 100-300g
Akcia
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Veľa ľudí si ho obľúbilo a stále hľadá prút Master River dodnes. Máme viacero druhov riečnych prútov s parametrami a cenovými kategóriami, no tento je teraz TOP!

Čo znamená 395RXH? Dĺžka 395 cm, RXH = River eXtra Heavy - výkonný feederový prút optimalizovaný pre riečny rybolov s vrhacou záťažou 100-300 g.

Nie je to najsilnejšia a najvyššia vrhacia záťaž. Toto je náš TOP prút vyvinutý pre náročný, dokonca aj súťažný riečny rybolov. Svoju skutočnú silu a vlastnosti ukáže pri ulovení kapitálnych kaprov na riečnych vodách. Najnovšie filmy Gábora Dömeho to ukazujú celkom presvedčivo!

Veľký pokrok, ktorý si zaručene okamžite všimneš, je ešte kvalitnejšie sedlo navijaka, ktorý zabezpečí to absolútne najpevnejšie fixovanie, bez tej najmenšej skulinky, alebo neželaného pohybu, čo sa prejaví super stabilným úchopom. Tento systém sme si „požičali“ od profesionálnych prívlačových prútov. Brázdička pri sedle Ti už zaručene kožu na ruke nezodrie.

Kedy a komu odporúčame tieto prúty?

Tieto prúty môžeš použiť všade, kde sa ryby zdržiavajú ďalej od brehu. Sme presvedčení, že ti v porovnaní s ostatnými rybármi poskytnú veľkú výhodu. Základná výbava pre lov z brehu na veľkých jazerách! Popri rekreačno love však obstoja tieto prúty perfektne aj na pretekoch. Čo by to už dokazovalo lepšie, ako fakt, že sa na Method Feeder majstrovstvách sveta v roku 2021, stal Gábor Sipos majstrom sveta v tímovej súťaži práve s týmito prútmi! Krásne, elegantné, silné prúty, presne ten typ, po ktorých človek jednoducho zatúži, ktoré by si chcel poťažkať a zaloviť si s nimi, nech už má doma neviem koľko feederových prútov!

Základným materiálom prútu je 60T High Moduls Toray Carbon. Nová štruktúra materiálu a kvalitné spracovanie je veľmi názorné, žiarivé, také, o ktorých človek verí, že naozaj dokáže svoju montáž vystreliť až do vesmíru! Rukoväte sú stále delené a dostatočne dlhé na to, aby ste mali tú správnu pozíciu rúk pri hodoch, ktorá je absolútne nevyhnutná aby ste mohli pri hodoch hádzať maximálnou silou!

Extrémne tvrdý rám Seaguide Titanium High Double Ring Line je celkom nápadný. 395RXH a 430LC sú ešte väčšie ako predtým a tieto typy očiek sú ešte odolnejšie, optimalizované na dosiahnutie ešte väčších hodov ako ich predchodcovia.

  • Dĺžka: 3,95 m
  • Vrhacia záťaž: 100-300 g
  • Materiál: Toray Carbon
  • Typ očiek Seaguide Titanium
  • Rukoväť: delená (53 cm)
  • Počet členov: 3 + 3
  • Hmotnosť: 370 g
  • Špičky: 4, 5, 6 oz
  • Dostupná vrhacia vzdialenosť: 100+ metrov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: