Signalizator By Dome FEEDER 6327-001

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 6327-001
16,90 €
Signalizator By Dome FEEDER 6327-001
Neohodnotené
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skutočné skladové zásoby
Skutočné skladové zásoby
V ponuke viac ako 4000 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Lov pomocou feeder-ových prútov znamená pre väčšinu rybárov krátkodobý lov jemnou technikou ale pre niektorých rybárov je to cesta pre lov veľkých kaprov jemnou technikou niekedy aj v nočných hodinách a práve pre takéto prípady a pre takýchto rybárov sme vyvinuli novodobý elektrický feeder-ový signalizátor záberu.
Tento jedinečný elektrický signalizátor bol vyvinutý a skonštruovaný tak aby ste ho mohli používať aj počas dňa vo vypnutom režime a tým pádom nerušíte susediacich rybárov nepríjemným pípaním. Ak sa rozhodnete zostať a chytať ďalej aj v nočných hodinách tak jednoducho signalizátor zapnete a pri zábere vydá zvukový signál.

V čom sa líši tento elektrický signalizátor od klasických elektrických signalizátorov? Jednoznačne dizajnom a svojim tvarom. Už na prvý pohľad je to jednoznačné. Náš nový signalizátor záberu má tvar presne ako feeder-ová hlavica Quick Feeder. Ak Feeder prút položíte do tohto signalizátora tak v ňom zostáva stabilne aj pri razantných záberoch.

Pomocou tlačidla T si môžete nastaviť 4 rôzne tóny, s tlačidlom V si môžete nastaviť 4 rôzne hlasitosti a s tlačidlom S si nastavíte 4 rôzne citlivosti.

TEAM FEEDER elektrický signalizátor záberu má na spodnej strane univerzálny závit ktorý pasuje do všetkých závitových tyčí alebo držiakov s nožičkami.

Signalizátor funguje na 3ks AAA batérie takzvané mikrotužkové batérie ktoré sa dávajú do zadnej časti signalizátora.

Na zadnej strane signalizátora je namontovaná LED dióda ktorá posvieti na špičku prúta. Túto zadnú LED diódu si môžete zapnúť alebo vypnúť podržaním tlačidla T.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: