HALDORÁDÓ Carp Micro Pellet - Jahoda / Eper

Neohodnotené
Značka: HALDORADO

Tento rad produktov nie je na palete novinkou, už dlho je obľúbený u mnohých, ktorí začali svoju kariéru ako aditívum medzi produktmi Haldorádó. V posledných rokoch však záujem o feeder a mikro pelety vzrástol natoľko, že sme si povedali, že by sme ich mali vyzdvihnúť z radu priemerných produktov.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: HD30314
4,50 €
HALDORÁDÓ Carp Micro Pellet - Jahoda / Eper
Neohodnotené
Značka: HALDORADO
haldorado carp micro pellet eper 248269 2 0x0
Novinka 2024
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Skladovými zásobami
Rýchle dodanie tovaru
Rýchle dodanie tovaru
1-2 pracovné dni
Skladové zásoby
Skladové zásoby
V ponuke viac ako 3600 produktov na feeder
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecializovany obchod na FEEDER od roku 2014.

Tento rad produktov nie je na palete novinkou, už dlho je obľúbený u mnohých, ktorí začali svoju kariéru ako aditívum medzi produktmi Haldorádó. V posledných rokoch však záujem o feeder a mikro pelety vzrástol natoľko, že sme si povedali, že by sme ich mali vyzdvihnúť z radu priemerných produktov. Od roku 2024 bude produktový rad s vynovenou receptúrou, ešte lepšou kvalitou, ešte väčšou farbou a chuťou, no s rovnakou cenou dostupný pod názvom Carp Micro Pellet. Môže sa použiť na zlepšenie tradičných kŕmnych surovín ako prísada. Môže byť použitý samostatne alebo naplnený v rebrovanom košíku. Vložený v PVA sáčku alebo halo, zmiešaný s prasknutým boilies, dobre funguje aj pri love kaprov. Ale môžeme to aj spombovať.

Ponúkame 10 druhov, sú to: Čokoládový pomaranč, Sladký ananás, Jahoda, Chili Squid, Black Squid, TripleX, Coconut & Tiger Nut, Mango, Champion Corn a Spaniel Hazelnut

Carp Micro Pellet - Jahoda
Tradičná jahodová príchuť patrí medzi najobľúbenejšie a najchytľavejšie nástrahy. Príjemnú vôňu sprevádza sladká chuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: